Unikaalne holistiline meetod salenemiseks ja keha noorendamiseks, endast sellise naise loomiseks, kellena on rõõm elada.

Rahulolematus loob rahulolematust juurde.

Kursusele on põhjust tulla naisel, kes mingis valdkonnas oma eluga päris rahul ei ole.

Väga tihti kaasneb üldise rahulolematusega muutus kehakaalus – keha tahab kaitsta oma asukat ebaturvalise maailma eest, see parakaitse omakorda tekitab üha suuremat rahulolematust, mis omakorda nõuab üha suuremat kaitset. Märkamatult hakkavad kõik eluvaldkonnad mõranema, sest naisel on pea võimatu olla õnnelik kui ta endale ei meeldi.

Radikaalne pööre rahulolusse on võimalik kui seda targalt teha

Kursus on välja töötatud ühe õpilase tõestisündinud loo põhjal. Üheksa kuuga sündis 93–kilosest rahulolematust koduperenaisest 58-kilone särav ettevõtja, kes oma kaalu pärast enam kunagi muretsema ei pea, sest ta muutis juurt – nägemust iseendast, oma uskumust.

Kõikidel tasanditel ühesuunalise muutuste voo sisseviimist oma ellu on üksi väga raske teha, vana uskumus hoiab sind lõksus nagu merevaigukambris. Enesekontseptsiooni muutmine nõuab aega ja hoolt… see tasub ennast ära.

Järjest kasvava võlu seisund hoiab selle tee huvitavana.

Kursuse sisu on üles ehitatud piisk piisa haaval, mis moodustavad lõpuks Titaanide Survepesu, nii et vanale “minale” ei jää mingit lootust võimule jääda. Iga teadmine aitab kujundada uue harjumuse, mis murrab lahti killu sellest osast naise omadustes, millest ta meeleldi vabaneks. Iga nädalaga läheb järjest huvitavamaks.

Oskus süveneda avab kõik teised võimalused

Kõik muutused, mida inimene enda ja oma eluga püüab läbi viia jäävad paratamatult kosmeetilisteks, kui nad ei põhine teadmisel teadlikkusest. Inimese võime keskenduda, ümber häälestuda ja püsida selles uues häälestuses ning ikka ja jälle kõrvalekaldumisi märgata ja korrigeerida – ainult nii on võimalik päriselt oma saatust muuta.

Kogu kursus toetub kõige tähtsama isikuomaduse – keskendumisvõime – väljaarendamisele.