Asjademaailm, milles elame, kaotab oma tasakaalu, kui lõpeb ta suhtlemine armastusemaailmaga /Tagore/

Maailm on suur müsteerium, ütlevad joogid, ja selles müsteeriumis on mõned asjad, mille kasutuselevõtmine annab inimesele JÕU, ILU ja HARMOONIA.


KRIYA SHAKTI TANTS ühte lausesse kokkuvõetuna on naiselikkuse avamine läbi iidsete kultuuride. Läbi helluse ja austuse hakkame looma armastust kõige lähema – oma keha ja sisemaailma vastu.

Iidne tants õpetab ületama peenikest joont mõistuse ja intellekti vahel

Naise elu on läbi ja läbi andmine -  teenimine; et sul oleks midagi anda, sa lihtsalt pead endas üles leidma allika, kust piiramatult ammutada. See ongi kõikide väga vanade kultuuride sisu- läbi erinevate tehnikate jõuda mõistusetagusesse – intuitsiooni ja inspiratsiooni maailma. Et õpetada inimest LOOMA oma elu.

KRIJA SHAKTI TANTS toetub kahele teljele- kriya jooga õpetusele inimese holistilisest ülesehitusest ja iidse templitantsu ülimalt kehasõbralikule, peenenergiaid ergastavale liikumisvormile.

Tund on väga erinev tavalisest tantsutunnist; alustame tuhandeid aastaid templitantsijate poolt elus hoitud palvega Õpetajale ja Saraswatile, mis kohe muudab õpilase seisundit – taandub pinnapealsus ja segadus, inimene muutub vaikseks ja avatuks – õppimisvõimeliseks. Tunnis jagan erinevatest kultuuridest pärit tedmiste killukesi kõigest, mis naisena elada aitab. Lõpetame JOOGA NIDRAGA

KRIJA SHAKTI TANTSU esimene tegelik eesmärk on ikka ja jälle tuua õpilane TEADVELE- HETKE. Päris ellu.

Paljudele saab see hüppelauaks krija joogasse.