Valust vabaks kahe minutiga

Kontrori-jooga (KJ) on ülimalt praktiline süntees osteopaatiast ja joogateraapiast. KJ eesmärgiks on õppida töötama võimalikest kõige stressivabamas kehas – minimaalse kulumisega.Võtted selleks on uskumatult lihtsad ja sama uskumatult tõhusad.

Õppides ära kooskontraktsiooni printsiibi ja seda praktiliselt ka kasutades saab inimene ise ennast aidata pea kõikide sundasendist tingitud hädade puhul.

Väga vähe aega panustades saab oma elu arvuti taga märkimisväärselt paremaks teha

Konecrane (Helsingi) firma raamatupidajatele väljatöötatud programm koosneb kaheminutiliste venituste seeriast, mis päästavad inimese randme-, õlgade-, kaela-,ala-ja ülaselja- ning peavalude küüsist. Põhiosas keskendume eneseabi võtetele, mida saab kasutada tööajal, laua äärest lahkumata ja teiste tähelepanu äratamata.

Sellised mõneminutilised puhkepausid tasuvad end kuhjaga ära, eriti märgatavad on tulemused siis, kui neist teha harjumus.

Üldstress – pidev jõukulu sära arvelt

Inimese keha ei ole disainitud tundidekaupa sundasendis istumiseks. Paratamatult tekivad ebaloomulikud pinged, mis järjest kuhjuvad. Lõpuks on kehas pidevas kontraktsioonis massiliselt lihaseid, mida tegelikult üldse ei peaks pingutama.

Iga pingekolle nõuab enda ülevalhoidmiseks pidevalt energiat; kust see energia tuleb – aga loomulikult sinu elujõu arvelt. Kui selline seisund kestab pikemat aega, jääb tasapisi kõik organismis vaesemaks, sisemus muutub happelisemaks, kannatab ka taiplikkus, selgus ja sära. Elurõõmu asemele hakkab imbuma väsimus, loidus, ükskõiksus… ning lõpuks tuleb valu. Siis juba keha nutab.

Kontorijoogast saab abi ka firmades massiliselt levima hakanud randmekanali sündroomi puhul

Ka parema käe ranne ei ole disainitud päevast- päeva tundidekaupa arvutihiire hoidmiseks. Käelabasse tulevad närvid randmekanali kaudu, see kaheksast luust moodustunud struktuur on tihti ärritunud sundasendi tõttu, käsi väsib, jääb tuimaks, lõpuks hakkab valutama.

Meditsiin lahendab selle operatsiooniga, mis vigastab randme lõplikult. Palju valutum tee on ise selle koha eest hoolt kandma õppida.

Kooskontraktsiooni meetod on kõige efektiivsem ja kiirem tee pingevabadusele

Maailmaklassi tipposteopaadi Laurier – Pierre Desjardins kooskontraktsioonikontseptsioon lubab ligi saaada molekulidevahelistele pingekolletele sidekoes. Inimese lihased on elastsed vaid siis, kui selle kiud on lõdvestunud, lihaskiud omakorda lõdvestuvad siis, kui pingetest vabaneb sidekude. Selle teadmise praktilisel kasutamisel on vägevad tagajärjed.

Oma keha vabastamine on kunst, mida tasub valdama õppida

Sa ei saa täisvereliselt elada, kui su keha kesktelg on pinges. Lisaks akuutsele leevendusele annan oskusi ka süvastressidest jagu saamiseks – praktiline õpetus keha kesktelje suurte punaste lihaste vabaduse anatoomiast.

Osad kesktelje lihased on olnud juba nii pikalt pinges, et ei oskagi enam lõdvestuda, sellel on äärmiselt kahjulik mõju inimese tervisele.

Eesmärgiks on saavutada seisund, kus kõik kehavedelikud oleksid täiesti vabas voolamises; nii muutub kogu organism aluselisemaks, valud ja põletikud hakkavad kaduma, sest vabaneb immuunsüsteem; tihti alaneb ka kehakaal. Kehasse vallanduvad endorfiinid.

Kogu vananemisprotsess pidurdub

Kontori-jooga programmi kuuluvad ka baasteadmised keha noorendamisest. Teatud sügavaid teadmisi regulaarselt rakendades on võimalik oma keha seitsme aastaga täielikult transformeerida …aga sellest juba kursusel.

KONTORI-JOOGA PROGRAMMI ON VÕIMALIK TELLIDA FIRMADESSE INTENSIIVKURSUSENA VÕI PIDEVA ÕPETUSENA KORRA NÄDALAS LÕUNAPAUSIDEL.

Soovid teada rohkem kontorijooga tellimise kohta?

Ma saan tulla teie kontorisse lõunapausil 30-45 minutilist sessiooni läbi viima või korraldada koolitust iseenda ravimiseks kontoritööga kaasnevatest hädadest vabanemiseks.

Jäta oma kontaktid ja võtan sinuga peatselt ühendust, et rääkida erinevatest võimalustest.

Kui soovid minuga kohe suhelda, helista 527 0813.
Kuulmiseni!